Menu

Fit-gold-heureka
Akce
Sleva -27%

Reflex Nexgen 60 kapslí

 • 339Kč
 • 249Kč


 • Lepší cena pro registrované

PO REGISTRACI 199KČ


Reflex Nexgen® 60 kapsli


Premium Sports Multivitamin, Multimineral, Antioxidant - Nexgen® version

Nexgen® je základní vývojovou verzí špičkovéhu multivitamínu, multiminerálu a antioxidantu určeného pro všechny aktivní jedince.. Obsahuje optimální poměr všech důležitých složek, včetně hořčíku, vitamínů K2-MK7, D3, chelátů a dalších účinných ergogenů.
Sofistikovaná formulace jednotlivých složek, čistota, účinnost, kvalita a minimum pojiv (volně ložený, nelepený prášek ve formě kapsli) je garancí maximální využitelnosti. Denní dávka je dle nejnovějších studií o využitelnosti vitamínů, minerálů a antioxidantů rozdělena do dvou průběžných dávek, tak aby bylo tělo zásobeno rovnoměrně (některé vitamíny tělo nedokáže skladovat) !
V případě požadavku navazuje na základní verzi Nexgen®, zesílená verze Nexgen PRO®, která kromě vyššího obsahu účinných složek umožňuje dávkování 3x denně, tak aby docházelo k minimálním ztrátám močí.


Zaměření jednotlivých verzí:
Nexgen® - fitness, wellness
Nexgen PRO® - vrcholový sport, silové sporty, rekonvalescence atd.

Obsahuje nejdůležitější minerál všech špičkových atletů - hořčík.
Nexgen® obsahuje 100 mg hořčíku v denní dávce a to v jedné z nejlépe biodostupných forem - hořečnaté soli kyseliny citronové.
Nejdokonalejší vitamín K2 (MK7) v naturální formě.
Nexgen® je jediným multivitaminem v celosvětovém měřítku, který nabízí biologicky aktivní formu vitamínu K2-MK7, vyrobeného fermentační technologií a ne levný syntetický vitamín K1. Některé multivitaminy mohou obsahovat formu K2-MK4, ale tato forma není zdaleka srovnatelná s formou K2-MK7, která nabízí nejvyšší biologickou aktivitu a biodostupnost v rámci všech forem vitamínu K, ale patří také cenově k těm nejdražším formám mezi vitamíny.
Obsahuje 500 % doporučené denní dávky vitamínu D3


Unikátní antioxidační štít
 • DeltaGold® tokotrienoly
 • Lyc-O-Mato®, ( naturální lykopen )
 • BIOLUT™ lutein esters, ( luteinové estery )
 • Extrakt z hroznových semínek ( Proanthokyanidiny )
 • 95% Extrakt ze zeleného čaje (Polyfenoly a katechiny)
 • Selenium SeLECT®
 • Naturální Koenzym Q10

Aditivum minerálů ve formě chelátů – nejdražší forma minerálů, maximální využitelnost.
Vybrané minerály: zinek, měď, mangan, molybden a chrom jsou zastoupeny v exkluzivní formě chelátu. Chelát představuje vazbu minerálu na dva „nosiče“ obvykle aminokyseliny, kdy je sevřen v tzv. kleštích ( chelát = kleště ) ve smyslu: AMINOKYSELINA – MINERÁL – AMINOKYSELINA. Chelát, tedy jinými slovy znamená vazbu jednoho minerálu na dvě aminokyseliny, či méně často organické kyseliny. Tím se cheláty značně liší od standardních organických a anorganických forem. Chelát představuje tedy speciální organickou formu minerálu, ve které je minerál zabudován v listech rostlin a dalších organizmů ( viz. špenát, salát atd..). Z tohoto důvodu je tato forma pro náš organizmus z hlediska vstřebávání a využití nejvhodnější. Více o chelátech..
Obsahuje kompletní B komplex včetně methylkobalaminu.
Nexgen® obsahuje kompletní B komplex. B vitamíny jsou rozpustné ve vodě a tělo je nedokáže skladovat do zásoby, to je jedním z primárních důvodů, proč se Nexgen® dávkuje 2 x denně s jídlem. Nexgen® navíc obsahuje bioaktivní formu vitamínu B 12 methylkobalamin.


Obsahuje pro-biotické kultury Lactospore®


S každou denní dávkou Nexgen® přijímáte stejné množsví probiotických kultur jako v jednom živém jogurtu.
Jaká je výhoda kapslí? Proč je denní dávka Nexgen® rozdělena do dvou dávek během dne?
Dnešní trh je doslova „přeplněn“ různými formami multivitaminových pilulek, zejména levných tablet, které proklamují, že nabízejí úplně vše. Pokud multivitamin obsahuje všechny vitamíny a minerály, je vše v pořádku, NEBO NE? Naneštěstí to není tak jednoduché. Přesto, že spousta multivitaminových produktů nabízí celý komplex vitamínů a minerálů, nejsou nutně jejich použité formy absorbovány a využity lidským tělem efektivně.
Dalším problémem s multivitaminovými produkty je fakt, že podstatná část těchto produktů je díky nízké pořizovací ceně nabízena ve formě „lepených“ tablet, vyráběných pomocí speciálních linek, vyrábějících tablety pod vysokým tlakem. Tyto stroje pracují s neuvěřitelnou rychlostí a jsou schopny „vychrlit“ miliony tablet za jeden den. Hlavním problémem těchto produktů je, že mohou obsahovat až 40% tzv. pomocných látek = plniva, pojiva a aditiva (lepidla a stabilizátory), takže kromě toho, že jsou k sobě jednotlivé složky lepeny a lisovány pod vysokým tlakem, což může ovlivnit jejich využitelnost, polyká navíc zákazník ročně "doslova kilogramy" zbytečných aditiv. Výhodou u tablet je samozřejmě velmi nízká pořizovací cena. Opakem jsou kapsle, kde je použit „volný“ prášek, který je šetrně zapouzdřen do želatinové tobolky.
Tento problém pokračuje u tzv. „jednorázových denních“ tablet. Zeptejte se sami sebe, zda si myslíte, že je tělo uzpůsobeno k tomu, přijmout denní dávku vitamínů a minerálů naráz v jedné tabletě? Odpověd zní samozřejmě ne, protože mnoho vitamínů, zejména B vitamíny, jsou rozpustné ve vodě a opustí Vaše tělo močí velmi rychle. B vitamíny jsou životně nezbytné pro efektivní uvolňování energie z potravy, kterou přijímáte. V případě, že přijímáte „jednorázovou denní“ multivitamínovou tabletu např. ráno se snídaní, jak je možné využít její benefit pro další dvě hlavní denní jídla? Stejné pravidlo platí pro všechny ve vodě rozpustné antioxidanty a další klíčové faktory.
Nexgen® nabízí sofistikované řešení „děleného“ multivitamínu ve formě kapslí, který byl sestaven pro průběžné dávkování během dne. I když je celý proces nákladnější, tedy pokud srovnáte například „masovou“ výrobu jedné tablety versus „dělená“ dávka ve dvou kapslích, je pro společnost Reflex Nutrition vždy na prvním místě využitelnost a kvalita před profitem. Navíc je jednoznačně vědecky prokázáno, že dávka multivitamínu rozdělená do tří části během dne je pro tělo absolutně nejlépe využitelná. Forma kapslí umožňuje také minimální ovlivnění kvality multivitamínového prášku (premixu), který je šetrně zapouzdřen v želatinové kapsli a navíc uložen v blistru, tak aby došlo k minimální znehodnocení jednotlivých bioaktivních složek.
Další jedinečné vlastnosti tohoto produktu nám současná legislativa EU neumožňuje popisovat.


Doporučené dávkování:
 • Pro maximální využitelnost dávkujte 1 kapsli 2 x denně a to bezprostředně po jídle = 1 kapsle po snídani, 1 kapsle po večeři. Zapijte dostatečně vodou, nedávkujte „na lačno“.
Nutriční informace:
 Počet dávek v balení: 30 2kapsle obsahují % RDA
 Vitmaín A (retinyl-acetát) 800ug 100%
 Vitamín D3 (cholekalciferol) 25ug 500%
 DeltaGold®Tokotrienoly (35% tokotrienolů - z toho 84-92% delta-tokotrienolů, 8-16 gama-tokotrienolů) 3mg *
 Vitamín K2-MK7 ( MenaquineGold®, menachinon-7) 5ug 7%
 Vitamín B1 (thiamin hydrochlorid) 12mg 1.091%
 Vitamín B2 (riboflavin) 10mg 714%
 Niacin (nikotinamid) 20mg 125%
 Kyselina Pantothenová (D-pantothenát vápenatý) 10mg 167%
 Vitamín B6 (pyridoxin hydrochlorid) 10mg 714%
 Kyselina listová (kyselina pteroylmonoglutamová) 400ug 200%
 Vitamín B12 (methylkobalamin) 50ug 2.000%
 D-Biotin 150ug 300%
 Vitamin C 200mg 250%
 Hořčík (hořečnatá sůl kyseliny citronové) 100mg 27%
 Chelát - Železo 6mg 43%
 Chelát - Měď (L-aspartát měďnatý) 1mg 100%
 Chelát - Zinek (L-methionin zinečnatý) 15mg 150%
 Chelát - Mangan (L-aspartát manganatý) 1mg 50%
 Chelát - Selen (L-seleno methionin SeLECT®) 150ug 273%
 Chelát - Chrom (pikolinát chromitý) 200ug 500%
 Bór (boritan sodný) 1mg *
 Extrakt z hroznových semínek (95% Proanthokyanidiny ) 50mg 
 Quercetin 10mg *
 Cholin (cholin bitartrát) 10mg *
 Inositol 10mg *
 Luteinové estery (Biolut®, 90% luteinových esterů - z toho 45% trans luteinu) 1mg *
 Koenzym Q10 10mg *
 Probiotické kultury LactoSpore® 100.000.000 spor *
 Energetická hodnota ve 100g je nižší než 50 kJ ( 12 kcal )  
Složení:
 • V jedné želatinové ( želatina, oxid železitý ) kapsli: hořečnatá sůl kyseliny citronové, mikrokristalická celulóza,  kyselina askorbová, mono L-methionin zinečnatý, extrakt z hroznových semínek (95% Proanthokyanidinů), L-seleno methionin (SeLECT), bisglycinát železitý, nikotinamid, stearan hořečnatý, Lactospore – probiotické kultury, thiamin hydrochlorid, cholekalciferol, riboflavin, pyridoxin hydrochlorid, quercetin,  panthotenát vápenatý, L-aspartát měďnatý, cholin bitartrát, inositol, koenzym Q10, boritan sodný,  tokotrienoly ( DeltaGold - 35% tokotrienolů - z toho 84-92% delta-tokotrienolů, 8-16 gama-tokotrienolů) - zdroj Annatto, retinyl-acetát, L-aspartát manganatý, dioxid křemičitý, Menaquinon-7 (MenaquineGold), pikolinát chromitý, lutein ve formě Biolut ((Aksamitník vzpřímený květ ( 90% luteinových esterů - z toho 45% trans luteinu)),  maltodextrin, kyselina pteroylmonoglutamová, D-biotin, methylkobalamin.
 
Čím se Nexgen® liší od konkurence?
Obsahuje kvalitní vitamin K2. Vitamín K2 je biologicky nejaktivnější forma vitamínu K. Byl nalezen v japonském fermentovaném sojovém jídle Natto, a je velmi zajímavý pro vědeckou oblast
 
Garance společnosti Reflex Nutrition
 • Inovační technologie
 • Nejvyšší rating použitých surovin
 • Vyrobeno ze 100% zelené energie
 • Vyrobeno ze 100% obnovitelných zdrojů v recyklovaných obalech
 • Vyrobeno v souladu s normami ISO 9001 a ISO 17025
 • Nezávislé testování na nepřítomnost látek dopingové povahy
 • Absolutní čistota produktu a zdravotní nezávadnost.
Upozornění:
 • Doplněk stravy. Určeno pro zvláštní výživu

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý
Captcha

Podobné produkty

NutriStar SPORTFIT MULTIVITAMIN 90 TBL.

NutriStar SPORTFIT MULTIVITAMIN 90 TBL.

Sport Fit Multivitamin je kombinace vitaminů a stopových prvků, která byla vyvinuta pro potřeby..

149Kč

GymBeam Codfish liver oil 90 kaps.

GymBeam Codfish liver oil 90 kaps.

Codfish liver oil - olej z tresčích jater, který je kvalitním zdrojem omega-3 mastných kys..

196Kč