Menu

Fit-gold-heureka
Sleva -29%
 • Káva Fitness Coffee Antioxidant Fully Active Blend zrnková 250 g

Káva Fitness Coffee Antioxidant Fully Active Blend zrnková 250 g

 • Kód výrobku: Product 78
 • Dostupnost: Vyprodáno
 • 339Kč
 • 239Kč

Kávu FITNESS COFFEE® lze připravit ve formě: překapávané kávy, turecké kávy, kávovarem uzpůsobeným vedle zrnkové kávy i na mletou kávu, dále ve formě Cappuccina, kávy Latte a Espressa.
Balení má hmotnost 250 g.

Při pití běžné kávy v italské kavárně vznikl nápad vytvořit nový produkt kávy, který na trhu chybí. Autoři Fitness kávy Irina Tanina a Guilio Micioni chtěli vytvořit nový druh kávy, jenž by kombinoval kvalitní tipickou chuť italské kávy a zároveň prospěšné účinky na lidský organismus.

Tak po několika letech výzkumu ze strany pana Micioniho, doktora farmacie z Boloňské university, vznikl v roce 2007 prémiový produkt, káva FITNESS COFFEE®. Káva FITNESS COFFEE® má patentovanou recepturu 100% přírodní kávy, bohatou na antioxidanty s účinky zrychlujícími metabolismus, dodávajícími energii a podporujícími redukci váhy.

Dnes je káva FITNESS COFFEE® s přispěním paní Iriny Taniny distribuována po celém světe a bleskově si získává oblibu jak u profesionálních znalců kávy tak v běžných domácnostech. Důkazem toho je i skutečnost, že se káva FITNESS COFFEE® v říjnu roku 2011 stala vítězem soutěže „TASTE 2011 AWARD“ za nejlepší inovativní produkt na mezinárodním potravinářském veletrhu ANUGA 2011 v Něměcku.

Žijeme rychlý život plný neustálých změn, stresu a nejistoty. To vede k nedostatku spánku, špatné výživě a tělo strádá. Káva FITNESS COFFEE® je zcela přírodní produkt určený k ozdravení organismu bez jakékoliv nutnosti upustit od vášně posedět u šálku dobré kávy. S obsahem více než 16-ti nejzdravějších a nejprospěšnějších bylin je káva FITNESS COFFEE® navržena tak, aby tělo bylo obohaceno o silné antioxidanty a živiny.

Nemusíte se proto vzdát svého šálku lahodné kávy, aniž by Vaše tělo dostalo to, co potřebuje. Antioxidanty jsou stěžejní složkou pro řádné a správné fungování organismu. Spojení fitness a kávy je jedinečné, pochutnejte si na lahodné italské kávě a zároveň dopřejte svému organismu to nejlepší.

Účinky

Unikátní směs kávy a 16 přírodních bylin Vám napomůžou:

 • k urychlení metabolismu,
 • k redukci hmotnosti,
 • k urychlení svalového zotavení,
 • ke zvýšení energie,
 • k očištění Vašeho těla od škodlivých látek jako jsou volné radikály a to díky vysokému obsahu antioxidantů a směsi unikátních bylin a
 • k vytvoření ochranného štítu ve Vašem těle před škodlivými látkami.

Vědecká studie

V nezávislé vědecké studii zpracované ve Švédsku (Dr. Carlmark, / Dr. Nylander,) bylo prokázáno, že káva FITNESS COFFEE® obsahuje jednoznačně vyšší množství antioxidantů ve srovnání s jinými nápoji, které jsou známé pro svoji bohatost na antioxidanty.

„Káva FITNESS COFFEE® obsahuje až o 300% více antioxidantů než zelený čaj“.

Test redukce váhy

Účinky redukce váhy při dlouhodobé konzumaci kávy FITNESS COFFEE® byly testovány v USA na více než 150 dospělých fyzicky aktivních osobách, které byly požádány, aby vyměnily šálek běžné kávy za šálek FITNESS COFFEE® a zařadily tuto kávu do své každodenní životní rutiny. Test byl prováděn v průběhu tří měsíců. Účastníci testu začali pít kávu FITNESS COFFEE® 3x denně beze změny jakýchkoliv svých sportovních návyků, cvičebního režimu anebo nových aktivit.

Aniž by se u účastníků testu jakkoliv změnil denní dietní anebo cvičební režim, po provedeném testování zaznamenalo 83% účastníků (rozsah viz níže) úbytek na své váze, a to proto, že konzumace 2-3 šálků denně odpovídá 200 „spáleným kaloriím“.

 • 46% účastníků zaznamenalo úbytek na váze v rozmezí 1kg až 2kg
 • 30% účastníků zaznamenalo úbytek na váze v rozmezí 2kg až 4kg
 • 4% účastníků zaznamenalo úbytek na váze 5kg
 • 3% účastníků zaznamenalo úbytek na váze 6kg
 • žádný z účastníků nezaznamenal zvýšení váhy

Účinnost redukce hmotnosti  u kávy FITNESS COFFEE® se projevuje za podmínky dostatečné denní pohybové aktivity a dodržování zdravého životního stylu. Káva  FITNESS COFFEE® není prostředkem na hubnutí, nýbrž pomocníkem a umocňovatelem redukčního efektu hmotnosti.

Nejen hubnutí ale hlavně zdraví prospěšná káva

Tím, že vyměníte svou běžnou kávu za kávu FITNESS COFFEE® budete mít možnost získat výhody mnoha multivitamínů, extra antioxidačních doplňků a nadále možnost pít kávu, která Vám pomůže k celkové vitalitě. Poseďte u šálku FITNESS COFFEE®, která Vám dodá energii, pomůže s žaludečními problémy a očistí organismus od škodlivých látek.

Zveme Vás k ochutnání a vyzkoušení kávy FITNESS COFFEE® a těšíme se na Vaše výsledky, kterých docílíte zahájením svého dne posezením u šálku FITNESS COFFEE® ve spojení s vyváženou stravou a cvičením.

Nutriční hodnoty100g1 dávka – 7g
Energie11,32 kcal / 45,57 kJ0,75 kcal / 3,33 kJ
Bílkoviny0,33g0,02g
Sacharidy
z toho cukry
1,64g
0,66g
0,11g
0,05g
Tuky
z toho nasycené
0,2g
0,0g
0,01g
0,0g
Vláknina2,3g0,16g
Sodík4,44mg0,31mg

 

Porovnání obsahu kofeinu ve Fitness Kávě a v běžné kávě

Obsah je uváděn v jedné 7g dávce

způsob přípravyFitness Coffeeběžná káva
překapávaná70-100 mg kofeinu120-180 mg kofeinu
espresso50-70 mg kofeinu90-100 mg kofeinu

Fitness káva neobsahuje

 • žádná umělá barviva
 • umělé přísady
 • umělá aromata
 • žádné konzervační látky
 • žádné přidané MSG – monosodium glutamát
 • přidaný cukr
 • žádný GMO – geneticky modifikované organismy

Doporučené dávkování

Pro nejlepší účinky doporučujeme konzumovat 2 až 3 šálky denně o hmotnosti 7g.

Nevhodné pro

Kojící ženy, těhotné ženy, osoby trpící kardiovaskulárními chorobami, hypertenzí. Konzultujte konzumaci Fitness Kávy se svým lékařem.

Složení

Káva FITNESS COFFEE Antioxidant Fully Active Blend® 250 g mletá i zrnková je vysoce kvalitní káva pražená ze zrn Arabica a Robusta včetně následujících přírodních bylin a koření, jenž jsou známy pro svoje zdraví prospěšné účinky:

Yerba Mate

Vlastnosti Yerba Mate jsou široce známé po celém světě. Studie ukazují, že Yerba Mate má významné účinky při onkologické léčbě. Výzkumníci na University of Illinois v roce 2005 zjistili, že Yerba Mate, je bohatá na fenolické složky a potlačuje vznik ústních rakovinových buněk.

Lékořice

Tato bylina je již dlouho oceňována jako demulcent pro své uklidňující účinky. Pomáhá při vykašlávání (zbavuje hlenu z dýchacích cest) a dále bývá používána zdravotníky jako prostředek k úlevě při respiračních onemocněních (např. alergie, zánět průdušek, bolest v krku a tuberkulóza), při žaludečních problémech (včetně pálení žáhy), při zánětlivých onemocněních, při kožních onemocněních, stresu a při problémech s játry.

Máta peprná a máta sladká

Máta pomáhá proti podráždění žaludku, zpomaluje růst některých bakterií. Další zdravotní výhody jsou připisovány vysokému obsahu manganu, jakož i stopovému množství různých jiných živin, jako je železo, vápník, kyselina listová, draslík, tryptofan, hořčík, omega-3 mastných kyselin, riboflavin. Sladká máta má silné intenzivní aroma spolu s osvěžující chutí. Uvolněním svalstva trávicího ústrojí mátový čaj zlepšuje trávení a bolesti břicha.

Skořice

Pomáhá při trávení, může být užitečná při léčbě diabetu, má antibakteriální funkci, pomáhá při léčbě žaludečních onemocnění, průjmu a může ulehčit při nadýmání. Nedávné studie zjistily, že skořice může být užitečná pro ty, kteří trpí diabetem typu II, neboť snížuje hladiny cukru v krvi, stejně jako triglyceridů a cholesterolu.

Hořký a sladký pomeranč

Používáme jak hořký, tak sladký pomeranč pro jejich nezaměnitelné aroma. Hořký pomeranč, kterého bylo použito v bezpečném množství ve Fitness Kávě, napomáhá k urychlení metabolismu a usnadnění při hubnutí (mnoho vědeckých studií zjistilo, že hořký pomeranč může zlepšit thermogenezi v lidském těle).

Zázvor

Gingiber officinalis je používán po staletí pro celou řadu výhod. Je to silný antioxidant, který stimuluje produkci energie a zlepšuje trávení. Zázvor je stimulant, působí jako lék proti nadýmání, poruchám trávení a je cenným také při léčbě průjmu. Snížuje hladinu cholesterolu v krvi a je vhodný k léčbě nevolnosti a zvracení.

Kardamon

Je často pojmenován jako „třetí nejdražší “ koření na světě (po šafránu a vanilce), jehož vysoká cena odráží vysokou reputaci tohoto nejpříjemněji vonícího koření. Kardamon má silnou, jedinečnou chuť s intenzivní aromatickou vůní. Kardamon je běžnou přísadou v indické kuchyni a v arabském světě kávy. Používáme pouze zelená a bílá semena kardamonu.

Citron sporýš

Známý pro svoje vysoké antioxidační účinky vzhledem k obsahu flavonoidů a fenolických kyselin.

Čínský badyán

Je diuretikum, lék proti nadýmání, široce používaný v čajích proti revmatismu. Badyán se pěstuje ve čtyřech provinciích v Číně a sklizí se v období od března do května.

Zelený anýz

U zeleného anýzu bylo prokázáno, že má silné antimikrobiální vlastnosti. Chemické studie ukazují, že antimikrobiální vlastnosti jsou způsobeny díky anetholu, jenž je účinný proti bakteriím, kvasinkám a plísňovým kmenům. Další vlastnosti známé u zeleného anýzu jsou: diuretikum, tonikum a antispasmodicum.

Hřebíček

Hřebíček se používá ve vzorci Fitness Kávy ke zlepšení chuti a aroma, ale také proto, že zvyšuje kyselinu chlorovodíkovou v žaludku a tím zlepšuje peristaltiku a trávení.

Rhodiola rosea

Rhodiola rosea se již po desetiletí využívá v tradiční medicíně Ruska, Švédska, Norska, Francie, Německa a Islandu. Je jednou z nejvíce fascinujících bylin, která má nespočet kladných vlastností. Dlouhá řada studií označuje Rhodiola rosea jako bylinu, která pozitivně ovlivňuje některé z funkcí centrálního nervového systému, jako je schopnost soustředit se, také zlepšuje paměť a náladu. Od roku 1961 bylo publikováno více než 180 studií s následujícími závěry o sportovcích: Rhodiola rosea prokazatelně zvyšuje fyzickou i psychickou odolnost sportovců, podporuje kardiovaskulární a svalové energetické využití a má farmakologicky relevantní anabolické účinky. Dále funguje jako obecné tonikum pro zlepšení energetické hladiny a pomáhá při stresu a k léčbě určitých stavů, jako jsou deprese, úzkost nebo nežádoucí příznaky menopauzy. Studie ukázaly, že Rhodiola rosea je schopna zvýšit koncentraci serotoninu v mozku.

Kurkuma

Kurkuma je používána přes více než tři tisíce let indickými léčiteli k léčbě obezity. Moderní výzkum ukázal, že Kurkuma má příznivý vliv na játra, podporuje tok žluči, která je zodpovědná za rozdělení tuku v potravě. Poslední studie ukazují velmi důležitou funkci kurkumy při degenerativních onemocněních jako je Alzheimerova choroba.

Zelený čaj – lístky

Zelený čaj je nejlepší volbou mezi čaji vůbec. Ne nadarmo se o něm říká, že je čajem ozdravným a uzdravovacím. Tím, že zelený čaj obsahuje velké množství antioxidantů, je tak spolehlivým partnerem v boji proti volným radikálům. Největší jeho předností jsou protirakovinné účinky. Zelený čaj je dále vhodný pro celkovou vitalitu těla, zejména napomáhá funkcím mozku, srdce a má protizánětlivé účinky. Zelený čaj obsahuje mnoho zdraví prospěšných minerálů a látek, které napomáhají i po psychické stránce.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý
Captcha