Menu

Fit-gold-heureka
Náš tip
Akce
Nové
  • Fitness Authority Xtreme BCAA 5000 800 g +Sample Napalm

Fitness Authority Xtreme BCAA 5000 800 g +Sample Napalm

  • 845Kč
  • 719Kč


Dostupné možnosti

Zvolte prosím z nabízených možností

PŘÍCHUŤ ENERGY 

Popis:

  • Špičková kvalita rozvětvených aminokyselin
  • Optimální dávka BCAA - 10 gramů esenciálních aminokyselin (leucin: isoleucin: valin 2:1:1) 
  • 5000 mg Leucinu v každé dávce!
  • Pomáhá stimulovat anabolismus
  • Urychluje regeneraci buněk

FA Xtreme BCAA 5000 - 800g
Produkt obsahuje řetězec rozvětvených aminokyselin (BCAA) ve vzájemném poměru 2:1:1

Xtreme BCAA 5000 je antikatabolický přípravek dodávající organismu větvené aminokyseliny BCAA: L-Leucin, L-Isoleucin, L-Valin. Přípravek obsahuje volné formy těchto aminokyselin, které jsou tak podávány v dokonale vstřebatelné formě.
Xtreme BCAA 5000 podporuje anabolické procesy v těle dodáváním větvených aminokyselin: L-Valinu, L-Leucinu, L-Isoleucinu. Přípravek značky FA ® nutrition využívá volné formy aminokyselin, které charakterizuje nejlepší vstřebatelnost. Intenzivní silový trénink ve spojení s nízkokalorickou dietou může často způsobit ztrátu svalové hmoty. Suplementace větvenými aminokyselinami podporuje ochranu svalů před nepříznivým vlivem katabolismu. BCAA ruznými způsoby násobí účinek působení inzulinu, čímž napomáhá syntéze bílkovin. Podpora tvorby inzulinu má za cíl regulovat hladinu cukru v krvi, aby ho mohly svalové buňky využít jako zdroj energie. Díky tomu svaly přijímají aminokyseliny. Lecin, isoleucin a valin jsou považované za nezbytné aminokyseliny, protože je lidské tělo není schopno vyprodukovat. Proto je důležité je doplňovat s potravou, nebo v podobě dietních suplementů. Sportovci tyto aminokyseliny potřebují, na rozdíl od běžné populace. Množství studií prokázalo, že suplementace BCAA může zvyšovat výdrž a zlepšovat výkon při silovém tréninku. Xtreme BCAA 5000 je přípravek obsahující účinně vstřebatelné formy tří aminokyselin, které chrání svaly před katabolismem a pomáhají při tréninku.

Čistá hmotnost netto: 800 g
**Počet dávek v balení : 70
příchutě: Malina, Kiwi, Ananas**

Nutriční informace:

Složení jedné dávky (11,7 g**)
Nutriční hodnota5g
Energetická hodnota85kJ/20kcal
Bílkoviny10g
Sacharidy0 g
Tuky0 g
L-Leucin5000 mg
L-Isoleucin2500 mg
L-Valin2500 mg


Složení: L-leucin, L-isoleucin, L-valin

Složení ochucených balení: L-leucin, L-isoleucin, L-valin, regulátor kyselosti (kyselina citrónová), aromata, sladidlo (sukralosa), barvivo (E 104 - může nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí).

Doporučené dávkování: Rozmíchejte 2 odměrky v 200 ml vody. Užijte 1/2 dávky před tréninkem a 1/2 dávky po tréninku
Upozornění: Uchovejte mimo dosah dětí v suchu a chladu. Nevystavujte přímému slunečnímu záření. Před zahájením jakéhokoliv dietně-tréninkového programu se poraďte s lékařem. Přípravek by neměli užívat nemocní lidé ani těhotné nebo kojící ženy.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý
Captcha