Abychom vám zajistili lepší uživatelské prostředí, používá tento web soubory cookie. Další informace naleznete v našich zásadách používání souborů cookie a zásady ochrany osobních dat
Doprava

Doprava zdarma

od 1999,- Kč

Doprava

Dárek k objednávce

Doprava

Osobní odběr

Kamenná pobočka Dubňany

Doprava

Doprava od 65 Kč

Doprava

Po registraci sleva


Úvod » Značky » Czech Virus

Czech Virus

Vše začalo nápadem - projekt czech virus se začal v naší hlavě rodit někdy koncem roku 2012. Jak už to bývá, každý projekt potřebuje trochu času, aby se utvořila ucelená koncepce. V září 2013 jsme se začali projektem seriózně zabývat a začali pracovat na uvedení našeho prvního výrobku na trh. 100% funkčnost, žádná plnidla a maximální důraz kladený na kvalitu. 


O projektu CZECH VIRUS

Co nás vedlo k založení vlastního projektu czech virus, když je trh plný doplňků stravy? Než odpovíme, vrátíme se trochu do minulosti a přiblížíme Vám naše zkušenosti. Projekt jsme založili dva - Patrik a Ondřej. O podnikání jsme měli určité povědomí, ale nikdy ve sportovním odvětví. Oba jsme od mala vedeni ke sportu, každý jsme vyzkoušel něco jiného (fotbal, florbal, badminton..), ale vždy nás motivoval určitý cíl a výsledek. Na střední škole jsme se dostali oba k posilování, které nás samozřejmě zaujalo, ale ani jeden jsme u něj nezůstali dlouhodobě. Patrik se však začal zajímat už v té době o doplňky stravy, jak fungují, jaký je mezi nimi rozdíl a k čemu je vhodný určitý suplement. Investoval tisíce do nových značek a byl mezi prvními z širokého okolí, kdo objednával nové suplementy z Anglie i US - později začal vlastní suplementy míchat a testovat na sobě a kamarádech.Ondřej se o suplementy v té době příliš nezajímal, ale zůstal věrný sportu a začal ho čím dál více zajímat obchod - jak funguje, čím ho zlepšit a jak vydělat. Oba jsme se setkali v předešlém zaměstnání, kde jsme po dlouhých debatách usoudili, že má cenu přinést lidem na českém a slovenském trhu opravdu funkční a kvalitní suplementy za dostupné ceny. Spojili jsme dohromady naše znalosti a vznikl projekt czech virus.

Logo Czech Virus

Logo Czech Virus

Proč si vybrat CZECH VIRUS

FUNKČNOST – czech virus jsme nezaložili kvůli zisku, ale kvůli 100% funkčním a nekompromisním suplementům, které nám na trhu chyběly.

CENA - nejsme velká korporace se stovkou zaměstnanců, která musí každý měsíc uvést minimálně jeden nový produkt bez ohledu na kvalitu, aby uživila svoje stovky zaměstnanců a drahé režie.

KVALITA – nejsme nejlevnější a to proto, že kvalita něco stojí. My Vám přinášíme pouze to nejkvalitnější. Žádná levná plnidla, cukry nebo něco podobného u nás neuvidíte!

ZÁKAZNICKÝ SERVIS – Váš názor nás opravdu zajímá! Jste spokojeni? Výborně, pochvalte nás a doporučte svým známým. Jste nespokojeni? Řekněte nám to a my uděláme naprosto vše abychom to napravili a vy odcházeli jako spokojený zákazník!

BEZPROBLÉMOVÉ REKLAMACE – za celou dobu prodeje nemáme jedinou reklamaci. No nikdo však není neomylný a stát se to může. V případě, že obdržíte jiné zboží než jste si objednali, nebo jej obdržíte poničené, ihned jej k Vaší 100% spokojenosti vyměníme.

VÁŽÍME SI NAŠICH ZÁKAZNÍKŮ – nejsme velká firma s desetitisíci zákazníky a máme tedy možnost se všem věnovat individuálně s opravdu maximální péčí!

Co dělá naše produkty unikátní

NEJKVALITNĚJŠÍ SUROVINY - Všechny suroviny, které naše produkty obsahují, jsou nakoupeny POUZE v ČR a EU.

POUZE PŘÍRODNÍ BARVIVA A PŘÍCHUTĚ - Ve všech našich produktech naleznete přírodní barviva a příchutě.

POUŽITÉ SLADIDLO - Používáme pouze nezávadnou sukralózu, která je i přes mnoho testování stále považována za nejbezpečnější sladidlo.

NÍZKÁ CENA DOPRAVY - Využíváme spolupráce se Zásilkovnou, jsme tímto způsobem schopni nabídnout již od začátku nejnižší možné ceny zákazníkům.

TRANSPARENTNOST - Všechny produkty mají kompletně zveřejněné složení.

Vytvořeno systémem www.webareal.cz

NGIzYmE0Yj