Menu

Fit-gold-heureka
Nové
  • TREC NUTRITION CM3 1250 90 KAPSLÍ

TREC NUTRITION CM3 1250 90 KAPSLÍ

  • 169Kč

TREC CM3 1250 - ENERGIZÉR PRO SÍLU A TVORBU SVALŮ

CM3 1250 je přípravek, který obsahuje krystalicky čistý tri-kreatin malát ve zvýšené dávce. Jedná se o výjimečně stabilní, velmi dobře rozpustnou formu kreatinu, která je odolná vůči kyselému prostředí trávicí soustavy. Oproti obvyklému monohydrátu tri-kreatin malát nevyvolává typické vedlejší účinky a jeho užívání vede k intenzivnějšímu nárůstu síly a svalové hmoty.

CM3 1250 se doporučuje jako prostředek, který pomáhá dosáhnout špičkové formy, a to zvláště v disciplínách založených na síle a kombinaci rychlosti a síly.

CO JE TO CM3?

CM3 je zdokonalená kreatinová formule s nezvykle vysokým anabolickým a ergogenickým potenciálem. Přípravek obsahuje 100 % kreatin malát (Tri Creatine Malate) v nárazové dávce. Záleží jen na Vás, jakou formu přípravku použijete – prášek nebo kapsle s unikátní technologií KING SIZE. Kreatin malát vzniká při náročném výrobním procesu spojením 3 molekul kreatin monohydrátu s 1 molekulou kyseliny jablečné. V důsledku této reakce vznikne forma kreatinu s unikátními fyzikálně-chemickými vlastnostmi. V porovnání s běžným monohydrátem se kreatin malát vyznačuje zvýšenou stabilitou, díky čemuž je odolnější vůči kyselému prostředí v trávicím traktu.

CM3 rovněž nekonvertuje na nepotřebný kreatinin jako v případě jiných kreatinů. Tento vedlejší metabolit nejenže nevyvolává nárůst síly a svalové hmoty, ale také zbytečně zatěžuje ledviny.

PROČ CM3 PŮSOBÍ SILNĚJI NEŽ MONOHYDRÁT?

Vzhledem ke své vysok biologické dostupnosti se kreatin malát obsažený v CM3 rychleji vstřebává do krevního oběhu. Jeho molekuly jsou mnohem odolnější vůči změnám pH v trávicí soustavě, díky čemuž může být v krátké době uskladněno ve svalech více kreatinu. Právě proto CM3 umožňuje značné zvýšení intenzity tréninků, navíc používaje značně nižších dávek, než u jiných forem kreatinu. Kromě toho používání kreatin malátu nevyžaduje fázi hromadění a nepředstavuje tak riziko spojené s ukládáním pod kůží vody a tukové tkáně.

CM3 silně podporuje syntézu základního buněčného paliva (ATP), čímž způsobuje obrovské zvýšení energetické hladiny během intenzivního cvičení. Malát má mnohem vyšší energetický potenciál, než jiné formy kreatinu. Kyselina jablečná obsažená v jeho struktuře je neobyčejně důležitým intermediátem Krebsova cyklu, v němž v důsledku přeměny karboxylových kyselin se vytváří dodatečné množství adenosintrifosfátu. CM3tedy ovlivňuje nejen samotné vytváření ATP z redukovaného ADP stejně jako jiné kreatiny, ale působí rovněž na další metabolické dráhy. Díky tomu je celkový energetizující efekt CM3 tak vysoký.

Není také bezvýznamný vliv kreatin malátu na anabolické procesy. Jeho pravidelná suplementace vede ke zvýšení objemu svalových vláken a hydrataci buněk, které je tvoří. Na rozdíl od jednoduchých kreatinových doplňků, díky své vysoké biologické dostupnosti CM3 mnohem účinněji aktivuje proces syntézy nových proteinů, a to již při malých dávkách. Právě proto celkový nárůst hmotnosti těla po zakončení cyklu suplementace není spojen s retencí vody, ale s výstavbou tvrdé, vysoce kvalitní muskulatury

PRO KOHO JE PŘÍPRAVEK URČEN?

CM3 je profesionální kreatinový přípravek vhodný obzvláště pro sportovce, kterým záleží na rychlém zvýšení kondičních možností. Přípravek má neobyčejně silné energetizující účinky, díky čemuž je možný delší a intenzivnější trénink. CM3 je to dokonalá nabídka pro osoby, které již někdy používaly kreatin a nyní hledají stabilnější a účinnější formu. CM3 efektivně zvyšuje tvorbu energie ve svalech, jejich sílu a výdrž, a proto může být využíván v různých sportovních disciplínách, mj. v kulturistice, silovém trojboji, strongman nebo bojových uměních a sportech.

Trec CM3 1250 v bodech:

  • Vysoká hladina síly a energie.
  • Dobře rozpustná a stabilní forma kreatinu.
  • 1250 mg kreatin jablečnanu v 1 kapsli.

Doporučení výrobce

  • 1 dávka jsou 4 kapsle, zapijte 300 ml vody.
  • Podle potřeby užívejte 2 - 3 dávky denně.
  • Tréninkové dny: 1 dávka ráno po probuzení, 1 dávka 30 minut před tréninkem, 1 dávka bezprostředně po tréninku.
  • Netréninkové dny: 1 dávka ráno po probuzení, 1 dávka mezi jídly, 1 dávka před spaním. 
Dávka: 4 kapsle
Balení: 90, 180, 360 kapslí
Dávek v balení: cca 22, 45, 90
 4 kapsle
Energetická hodnota10,2 kJ / 2,4 kcal
Bílkoviny0,63 g
Sacharidy0 g
Tuky0 g
Tri-kreatin malát5 g

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý
Captcha