Menu

Fit-gold-heureka
Nové
Sleva -22%
  • Nutristar HMB 250 100 tablet

Nutristar HMB 250 100 tablet

  • Kód výrobku: 2000
  • Dostupnost: Na skladě
  • 185Kč
  • 145Kč

Je jedním z nejsilnějších legálních doplňků sportovní výživy, který je využíván sportovci usilujícími o výraznou podporu nárůstu svalové hmoty a síly.

HMB je bezdusíkatý derivát větvené aminokyseliny (kyseliny aminomáselné). Tato skupina (větvených) aminokyselin je v literatuře týkající se klinické a sportovní výživy považována za silné anabolické, či lépe řečeno antikatabolické aminokyseliny, které omezují tvorbu katabolického hormonu kortizonu. Hlavní efekt účinnosti se projevuje v nárůstu svalové hmoty, zvýšení síly a snížení podkožního tuku (aerobní spalování tuku).

Doporučená denní dávka činí 1-3 g, rozdělená do několika menších dávek, z toho část se bere přibližně 30-60 minut před tréninkem a část ihned po tréninku, zbytek rovnoměrně během dne, nejlépe na lačno. Zejména ve dnech volna se doporučuje dávkování 250 mg každé dvě až tři hodiny během celého dne. Efekt se projevuje pouze u cvičící populace, nikoliv u nesportovců (na rozdíl od pyruvátu). U nesportujících osob pravděpodobně zvyšuje celkovou odolnost organizmu vůči nemocem. Někteří zejména zkušenější sportovci považují HMB za účinnější než kreatin. Velmi se osvědčuje po skončení steroidového cyklu pro udržení svalové hmoty.

SLOŽENÍ obsahuje: vápenatá sůl kyseliny hydroxymethylmáselné (HMB Ca). Želatinová tobolka.

DÁVKOVÁNÍ

Doporučená denní dávka činí 6-10 tobolek, nejvyšší dávka 12 tobolek. Příjem nejlépe na lačno. Denní dávka se rozděluje zejména do doby působení stresových a katabolických faktorů (ráno na lačno, 30-60 minut před tělesným výkonem, ihned po něm a potom v průběhu šesti hodin, obdobně při psychické zátěži či hladovění). V období volných dnů bez zátěže pro podporu regenerace je nejvhodnější plynulý příjem každé dvě až tři hodiny. Pro plnou účinnost výrobku je vhodný denní příjem po dobu nejméně 5 dnů, rovněž je vhodný po dobu dvou týdnů po skončení tělesných zátěží, kdy v organismu přetrvává zvýšená regenerace.

Upozornění:

Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Výrobek je nevhodný při požadavku snížení přívodu vápníku. Ukládat mimo dosah dětí a slunečních paprsků, v suchu a teplotě do 25oC.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý
Captcha

Podobné produkty

VemoHerb Beta Ecdysterone 95% 90 kapslí

VemoHerb Beta Ecdysterone 95% 90 kapslí

Základní stavební kámen silových sportovců východního bloku.Hlavní účinky: Silové sporty - anabolick..

989Kč799Kč

Fitness Authority Test Core 90 tablet

Fitness Authority Test Core 90 tablet

• Komplex přírodních substancí zvyšujících hladinu celkového testosteronu• Stimuluje metabolismus vo..

535Kč

Reflex nutrition HMB 90 kapslí

Reflex nutrition HMB 90 kapslí

HMB 90 kapslíHMB neboli beta-hydroxy-beta-metylbutyrát je dobře známým doplňkem, který lze doporučit..

569Kč449Kč

Kotvičník zemní 30 cps

Kotvičník zemní 30 cps

Kotvičník ZemníPovažuje se za přírodní afrodiziakum a anabolikum. Ideální doplňkem stravy je pro spo..

250Kč99Kč

Adapt Nutriton TESTO+ 120 tablet

Adapt Nutriton TESTO+ 120 tablet

Produkt Testo+ od výrobce Adapt Nutrition je směs přírodních látek, které mají hlavní účinek na tvor..

889Kč699Kč