Menu

Fit-gold-heureka
Nové
Sleva -20%
 • Liftag Sport Ulift 390 g

Liftag Sport Ulift 390 g

 • Kód výrobku: 6654
 • Dostupnost: Na skladě
 • 499Kč
 • 399Kč


Dostupné možnosti

Zvolte prosím z nabízených možností

Předtréninkový stimulant Ulift - unikátní předtréninkovka, která podpoří fyzický výkon, dodá energii, zlepší soustředění, podpoří růst a regeneraci svalové hmoty

Předtréninkový stimulant Ulift je jedinečná předtréninkovka, která v sobě ukrývá jedinečnou směs. L-arginin a L-citrulin spolupracují při snižování tvorby kyseliny mléčné a amoniaku během tréninku, a tím zvyšují produkci dusíku. Monohydrát kreatinu zvyšuje sílu a díky podpoře proteinové syntézy blahodárně působí i na růst a objem svalové hmoty. Ulift navíc obsahuje dimetylglycin, který zvyšuje příjem kyslíku, čímž zlepšuje jeho používání během tréninku. Výsledkem je tedy zvýšení energie, koncentrace a soustředění společně s růstem a regenerací svalové hmoty.

        

Předtréninkový stimulant Ulift - Liftag Sport
 

  

Předtréninkový stimulant Ulift a jeho výhody

 • podporuje fyzický a silový výkon
 • přispívá k růstu a objemu svalové hmoty
 • podporuje regeneraci
 • dodává energii
 • podporuje koncentraci a soustředěnost
 • snižuje tvorbu kyseliny mléčné
 • zvyšuje příjem kyslíku

         

Pro koho je určen?

Tato předtréninkovka je určena pro sportovce nad 18 let, kteří potřebují před tréninkem nabudit a dodat svému tělu pořádnou dávku energie.

  

Složení

Příchuť green apple: kreatin monohydrát, L-citrulin DL-malát (1:1), L-arginin alfa ketoglutarát (AAKG), beta alanin, L-citrulin, L-glutamin, taurin, vitamín C, NN - dimethlglycin chlorid, kofein, vitamín E, vitamín B12, maltodextrin, kyselina citrónová, příchuť, křemičitan vápenatý, trikalciumfosfát, acesulfam draslík, sukralóza, barvivo (kurkumin E100, zářivá modrá E133).

Příchuť fruit punch: kreatin monohydrát, L-citrulin DL-malát (1:1), L-arginin alfa ketoglutarát (AAKG), beta alanin, L-citrulin, L-glutamin, taurin, vitamín C, NN – dimethlglycin chlorid, kofein, vitamín E, vitamín B12, maltodextrin, kyselina citrónová, příchuť, křemičitan vápenatý, trikalciumfosfát, acesulfam draslík, sukralóza, barvivo (červeň Allura AC E129).

Příchuť watermelon: kreatin monohydrát, L-citrulin DL-malát (1:1), L-arginin alfa ketoglutarát (AAKG), beta alanin, L-citrulin, L-glutamin, taurin, vitamín C, NN - dimethlglycin chlorid, kofein, vitamín E, vitamín B12, maltodextrin, kyselina citrónová, příchuť, křemičitan vápenatý, trikalciumfosfát, acesulfam draslík, sukralóza, barvivo (karmín E120).

Příchuť blue raspberry: kreatin monohydrát, L-citrulin DL-malát (1:1), L-arginin alfa ketoglutarát (AAKG), beta alanin, L-citrulin, L-glutamin, taurin, vitamín C, NN - dimethlglycin chlorid, kofein, vitamín E, vitamín B12, maltodextrin, kyselina citrónová, příchuť, křemičitan vápenatý, trikalciumfosfát, acesulfam draslík, sukralóza, barvivo (zářivá modrá E133).

    

Dávkovaní

Smíchejte 1 odměrku (13 g) s 250 ml vody. Užijte 20 minut před tréninkem.

     

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty 1 dávka (13 g)
Kreatin monohydrát2000 mg
L-citrulin DL-malát 2000 mg
L-arginin alfa ketoglutarát  (AAKG)1750 mg
Beta Alanin1250 mg
L-citrulin750 mg
L-glutamin500 mg
Taurin500 mg
Vitamín C180 mg
N,N - Dimethlglycin chlorid125 mg
Kofein125 mg
Vitamín E30 mg
Vitamín B1270 mg

 

Upozornění

Doplněk je určen pro osoby starší 18 let. Je nevhodný pro těhotné a kojící ženy. V případě, že máte jedno z následujících onemocnění: vysoký nebo nízký krevní tlak, srdeční arytmie, jakékoliv problémy ze srdcem, dysfunkce nebo problémy jater, cukrovku, psychické poruchy, problémy s prostatou nebo dýcháním, konzultujte užívání tohoto doplňku s lékařem.

V žádném případě nekombinujte s alkoholem nebo drogami! Snižte příjem kofeinu z jiných zdrojů (např. káva, čaj, atd.). Neslouží jako náhrada pestré a rozmanité stravy. Skladujte v suchu a mimo dosah malých dětí. Před užitím si prostudujte návod k použití a dodržujte doporučené dávkování. Tento doplněk neobsahuje žádné dopingové látky. Před zahájením jakéhokoliv tréninkového úsilí se poraďte s trenérem.

Upozornění ohledně možných hrudek v produktu! Výrobek obsahuje látky, které jsou klasifikovány jako ,,hygroskopické“. To znamená, že absorbují vlhkost z okolí a to může mít za následek shlukování prášku do tvrdých bloků. Je to zcela normální a předvídatelné chování těchto složek a neznamená to, že je výrobek poškozen, toto ztvrdnutí nemá vliv na účinnost produktu. Shluky jednoduše rozdrolte a normálně užívejte. Abyste hygroskopický efekt zpomalili, ukládejte výrobek na chladném a suchém místě, mimo dosah vlhkosti (ne v chladničce).

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý
Captcha