Menu

Fit-gold-heureka
Nové
Sleva -7%
 • Czech Virus Testo Virus Part 2 120 tablet

Czech Virus Testo Virus Part 2 120 tablet

 • Výrobce: Czech Virus
 • Kód výrobku: 1100
 • Dostupnost: Na skladě
 • 749Kč
 • 699Kč

 • Komplexní složení pro optimalizaci testosteronu
 • 100% rostlinné složení vytvořeno na základě studií
 • 120 kapslí, 60 dávek | PC: 799,- (sleva 12,5%)
 • DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ

  Obsah jednoho balení: 120 kapslí
  Počet dávek v balení: 60 dávek
  Obsah jedné dávky: 2 kapsle
  Dávkování začátečník: Užijte 2 kapsle kdykoliv během dne a zapijte je dostatečným množstvím vody.
  Dávkování HARDCORE: Užijte 4 kapsle kdykoliv během dne a zapijte je dostatečným množstvím vody.

  UPOZORNĚNÍ

  Uchovejte mimo dosah dětí. Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Výrobek je vhodný zejména pro muže.
  Výrobek vyroben v závodě zpracovávajícím mléko, vajíčka, sojové boby, korýše, rybí olej, ořechy.
  Neobsahuje látky dopingového charakteru. Skladujte v suchu při teplotě do 25°C mimo dosah přímého slunečního záření.
  Chraňte před mrazem. Po otevření spotřebujte do 60 dnů. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použítím nebo skladováním.
  Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu.

  Před užíváním se poraďte se svým ošetřujícím lékařem.

  SLOŽENÍ

  Účinná látkaV hardcore dávce (4 kapsle)
  Maca11000 mg
  Fenusterols®2500 mg
    z toho steroidních saponinů250 mg
  Ashwagandha3500 mg
    z toho withanolidů 35 mg
  ForsLean®4250 mg
    z toho forskolinu25 mg
  Panax Ginseng5200 mg
  Rhodiola Rosea6100 mg
    z toho salidrosidů1 mg
  AstraGin®5 mg

  1extrakt z kořene, 4:1; 2Pískavice řecké seno - 50% steroidních saponinů, 1% diosgeninu, 37% withanolidů; 410% forskolinu, 5ženšen pravý; 6rozchodnice růžová, 1% rosavinu  SLOŽENÍ: 

  Extrakt z kořene Macy peruánské (Lepidium meyenii, extrakt 4:1, ekvivalentní k množství 4000 mg sušeného kořene), Fenusterols® (Trigonella foenum-gaecum, pískavice řecké seno), Ashwagandha (Witania somnifera, extrakt z kořene), ForsLean® (Coleus Forskohlii, extrakt z kořene), Ženšen pravý (extrakt z kořene), Rozchodnice růžová (Rhodiola Rosea, extrakt), Plnidlo: Rostlinný stearan hořečnatý, AstraGin® (výtažek z rostliny Panax notoginseng [kořen] v poměru 10:1), veganská kapsle (Hydroxypropylmethylcelulóza)  ForsLean® and ForsLean® logo are registered trademark of Sabinsa.
  Fenusterols® is a registered trademark of Sabinsa.
  AstraGin® is a registered trademark of NuLiv Science USA Inc.

  Doplněk stravy vhodný pro sportovce. Komplexní směs rostlinných extraktů pro optimalizaci testosteronu.

 • Produkt Testo Virus Part 2 přináší naprosto bez debat jednu z nejkomplexnějších legálních formulí pro optimalizaci a podporu testosteronu na trhu. Obsahuje 7 rostlinných látek složených dle aktuálních studií pro nejvyšší možné synergické fungování. Obsahuje mimo jiné i značkové extrakty Fenusterols® (s 50% obsahem steroidních saponinů), ForsLean® se standardizovaným forskolinem a AstraGin®, který zajišťuje skutečně zlepšenou biologickou dostupnost. Kompletně rostlinné složení vč. kapsle - vhodné i pro vegany. Pro ultimátní výsledek doporučujeme kombinovat s Testo Virus Part 1.

  PROČ UŽÍVAT TESTO VIRUS PART 2?

  Níže popisujeme body, proč je produkt Testo Virus Part 2 vhodný pro většinu mužů.


  ***

  MACA

  Maca je tzv. superpotravina, bylina pocházející z Peru, která se používá od nepaměti. Maca nepůsobí přímo na zvyšování testosteronu, ale zvyšuje jeho prekurzor DHEA, nejhojněji cirkulující hormon v těle, který slouží jako základ pro syntézu všech dalších androgenů (u mužů) i estrogenů (u žen). Nedostatek DHEA bývá jedním z nejčastějších důvodů sníženého testosteronu u většiny mužů. Zvyšuje výkon a vytrvalost, pomáhá zlepšovat plodnost a optimalizuje hormonální systém. Ideální dávka se jeví mezi 1500 a 3000 mg (Testo Virus Part 2 v HC dávce nabízí 1000 mg 4:1 extraktu = 4000 mg sušeného kořene Macy).

   
  ***

  FENUSTEROLS®

  Fenusterols® je extrakt získaný ze semen pískavice řecké (Fenugreek) a je standardizován na obsah minimálně 50% steroidních saponinů. Má výrazný vliv na uvolňování luteinizačního hormonu (LH). LH zase signalizuje hypofýze, aby produkovala více testosteronu a vyšší hladiny testosteronu mají logicky vliv na sportovní výkon. Mechanismus účinku uvolňování hormonů je spojen s přeměnou cholesterolu na aktivní hormony, což má za následek současné snížení hladiny cholesterolu v plazmě. Mimo testosteron má pískavice vliv na zvýšení libida a snížení DHT (Dihydrotestosteron, který má negativivní vliv například na vypadávání vlasů). Dle studií se jeví ideální dávka 400 až 500 mg, Testo Virus Part 2 obsahuje 500 mg v HC dávce.

   
  ***

  ASHWAGANDHA

  Ašvaganda je adaptogen a jedna z nejdůležitějších ajurvédských bylin. Pomáhá optimalizovat testosteron u silově trénujících mužů (studie zde), má vliv na snížení kortizolu (ochrana proti stresu, zklidnění). Zvyšuje uvolňování luteinizačního hormon (stejně jako pískavice), působí tedy synergicky a pomáhají tímto způsobem s hladinou testosteronu. Ideální dávka se jeví mezi 300 až 500 mg, Testo Virus Part 2 nabízí 500 mg v HC dávce.

   
  ***

  FORSLEAN®

  ForsLean® obsahuje patentovaný extrakt z kořenů rostliny Coleus forskohlii, který je standardizovaný na 10% obsah forskolinu. Forskolin byl tradičně znám pro svou širokou škálu výhod, pozornost vědců si však zasloužila jeho činnost jako non-adrenergní stimulátor enzymu adenylátcyklázy, který má podpůrnou roli při řízení tělesné hmotnosti a podporu čisté svalové hmoty (klinické studie zde). Dle této studie má forskolin vliv na hladinu testosteronu, kdy byla hladina volného testosteronu zvýšena oproti skupině s placebem (16,77% vs 1,08%). Ideální dávka podle studií je 250 mg, Testo Virus Part 2 obsahuje 250 mg v HC dávce.

   
  ***

  PANAX GINSENG

  Ženšen pravý má zanedbatelný vliv na testosteron, nicméně pomáhá snižovat únavuzvyšovat soustředění a zvyšuje proudění krve. Jedná se o nejpopulárnější adaptogen, který pomáhá optimalizovat činnost organismu (normální hladina cukru v krvi, krevní tlak, fyzické a duševní zdraví...). Ideální dávka se jeví mezi 200 až 400 mg denně, Testo Virus Part 2 nabízí 200 mg v HC dávce.

   
  ***

  RHODIOLA ROSEA

  Druhý nejpopulárnější adaptogen, to je rozchodnice růžová. Přidána pro synergické fungování s ženšenem (a dalšími látkami). Rozchodnice zvyšuje odolnost nervového systému při únavě a stresu. Působí na kognitivní a duševní výkonnost. Podporuje také kondici a fyzický výkon. Zároveň působí jako antioxidant a podporuje normální trávení, srdce a cévní systém.

   
  ***

  ASTRAGIN®

  AstraGin® je přírodní produkt zlepšující absorbci ostatních látek. Umožní většímu množství živin projít z krevního oběhu do buněk. AstraGin® zajišťuje skutečně zlepšenou biologickou dostupnost a zlepšuje stav mikrobioty (potvrzeno studiemi - shrnutí zde).

   
  ***

  KDE JE TRIBULUS?

  Tribulus je super látka, ale pouze na zvýšení libida, určitě ne na zvýšení testosteronu (více než 8 studií prokázalo nulový nebo minimální vliv na zvýšení volného a celkového testosteronu.) Tribulus je v ČR pravděpodobně nejznámější látka pro "zvýšení testosteronu", bohužel má v tomto ohledu asi stejný účinek, jako L-carnitin na hubnutí. Pevně věříme, že se díky našemu produktu začne více lidí zamýšlet nad tím, co má reálně smysl a co je jen reklamní tahák.

   

  TESTO VIRUS PART 2

  Testo Virus Part 2 vznikl jako druhá část k Testo Virus Part 1 (DAA, bór, zinek a vitamín D3), aby vznikla ultimátní kombinace toho dost možná nejlepšího, co můžete na našem trhu legálně sehnat. S ohledem na použité látky je Part 1 vhodný hlavně do PCT a na krátkodobější boost testosteronu (tedy je vhodné produkt cyklovat), Part 2 slouží pro dlouhodobou a účinnou optimalizaci hormonálního systému. Part 2 obsahuje 7 aktivních extraktů z bylin v originální kombinaci s funkčním množstvím. Formulám založeným pouze na tribulu již odzvonilo, je čas pro novou generaci produktů, které mají reálný vliv na optimalizaci testosteronu!

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý
Captcha

Podobné produkty

L-Arginine Liquid HARD PUMP 1000ml

L-Arginine Liquid HARD PUMP 1000ml

Koncentrát obsahující čistý, rychle vstřebatelný L-Arginin. 6000mg v jedné dávce!Popis produktu Ener..

999Kč855Kč

VemoHerb Beta Ecdysterone 95% 90 kapslí

VemoHerb Beta Ecdysterone 95% 90 kapslí

Základní stavební kámen silových sportovců východního bloku.Hlavní účinky: Silové sporty - anabolick..

989Kč799Kč

VEMOHERB Tribulus Terrestris 90 tablet

VEMOHERB Tribulus Terrestris 90 tablet

Originální bulharský Tribulus Terrestris s garantovaným obsahem 60%protodioscinu.Hlavním benefitem o..

899Kč599Kč

ZMA MAX 100cps Czech Virus

ZMA MAX 100cps Czech Virus

 zvyšuje tvorbu testosteronu a růstového faktoru IGF přírodní anabolická formule pro regeneraci sval..

399Kč

Adapt Nutriton TESTO+ 120 tablet

Adapt Nutriton TESTO+ 120 tablet

Produkt Testo+ od výrobce Adapt Nutrition je směs přírodních látek, které mají hlavní účinek na tvor..

889Kč699Kč