Menu

Fit-gold-heureka

Informace o doručení

Doručení zboží:

 • Česká pošta: balík do ruky
 • Zásilkovna ČR
 • GLS doručení balíku do ruky
 • Osobní odběr (zboží si vyzvednete v FITNESS SHOP Dubňany, hodonínská 487 (v případě dotazů volejte tel. 723 914 434)
 • Pokud si přejete zaslat balík na poštu, prosím připište to do poznámek k objednávce.

Možnosti platby:

 • Platba na účet č. 266928922/0300 Variabilní symbol - číslo objednávky
 • Dobírkou
 • Hotově na Fitness Shopu v Dubňanech, Hodonínská 487

Balík do ruky pro Českou republiku:

Cena objednávky Platba převodem Platba dobírkou
0 – 1199Kč 99Kč 129Kč
1200 – 1999Kč 85Kč 105Kč
2000Kč a více zdarma zdarma

GLS pro Českou republiku:

Cena objednávky Platba převodem Platba dobírkou
0 – 1199Kč 85Kč 109Kč
1200 – 1999Kč 69Kč 89Kč
2000Kč a více zdarma zdarma

Cena dopravy pro Slovenskou republiku (česká pošta):

Cena objednávky Platba převodem Platba dobírkou Nad 3000kč
bez restrikcí 180Kč 250Kč zdarma

Zásilkovna pro ČR.

Hmotnost zásilky max 5kg!!!

Cena objednávky Platba převodem Platba dobírkou
0-1199kč 49kč 69Kč
1200 až 1999 39Kč

59kč

2000 a více
zdarma
zdarma

Popis služby Balík do ruky (česká pošta):


Balíky Do ruky jsou doručovány v rámci běžné pochůzky v rozmezí 8 – 16 hodin. V lokalitách s rozšířenou dobou doručování do večerních hodin (Odpolední doručování) jsou zásilky doručovány v rozmezí 15 – 19 hodin, v Praze v rozmezí 15 - 20 hodin. Před doručováním balíku v lokalitách s Odpoledním doručováním je adresát telefonicky kontaktován doručovatelem, který mu upřesní čas příjezdu se zásilkou. Chcete-li, aby Vaše zásilka byla doručována opravdu v odpoledních hodinách, požádejte o Doručování balíku odpolední pochůzkou prostřednictvím internetového formuláře, nejdříve však na základě obdržení avíza o podání zásilky.
V případě, že i přes veškerou snahu o doručení balíku byl pokus o doručení neúspěšný, je zásilka uložena na nejbližší ukládací poště. O uložení zásilky je adresát informován papírovým oznámením, v případě předaných kontaktních údajů na adresáta i prostřednictvím SMS anebo e-mailu.

O dodání zboží budete informováni e-mailem a SMS ze strany Zásilkovny.

Dále Vás bude kontaktovat dopravce stejně jako u jiných dopravních společností.

Zboží je zpravidla doručováno do druhého pracovního dne.

(v případě, že chcete balík doručit přímo na poštu, stačí si napsat do poznámek k objednávce: BALÍK NA POŠTU)

GLS služby Balík do ruky:

GLS jako poskytovatel doručovacích služeb dodává balíky v pracovních dnech od pondělí do pátku – v České Republice obvykle do 24 hodin.

Standardní doručení balíku

V ideálním případě je Vám balík dodán osobně.
Vy pak svým podpisem potvrdíte, že doručení balíku proběhlo úspěšně a že jste balík převzali. Balík za Vás může převzít i jiný člen Vaší domácnosti.

Jestliže nikdo není doma

GLS se zeptá Vašich sousedů, jestli pro Vás balík mohou převzít. Jestliže žádný ze sousedů Váš balík převzít nemůže, GLS ho vrátí zpět do regionálního depa a v dalších pracovních dnech provede druhý a poté třetí pokus o doručení.

Oznámení o zásilce

Jestliže balík nelze doručit na uvedenou doručovací adresu, doručující řidič Vám zanechá oznámení o zásilce. To obsahuje důležité informace, jako je jméno souseda nebo telefonní číslo GLS.

Druhý a třetí pokus o doručení

Jestliže se první doručení nezdařilo, podnikne GLS další pokus o doručení. Pokud odesílatel pro tento balík aktivoval službu FlexDelivery-Service, můžete pro další pokus o doručení vybírat z několika variant doručení. Pokud si žádnou možnost nevyberete, GLS automaticky provede druhý pokus o doručení na původní adresu. V případě, že je též neúspěšný, následuje třetí pokus.

Vybírat můžete z následujících možností:

 • Doručení na původně uvedenou adresu – Vy si vyberete den.
 • Doručení na jinou adresu nebo jinému příjemci dle Vaší volby.
 • Doručení balíku do GLS ParcelShopu dle Vaší volby. Balík zůstane v ParcelShopu a Vy si ho můžete vyzvednout v následujících pěti pracovních dnech. Nový pokus o doručení se neprovádí.
 • Souhlas s uložením. Řidič GLS může doručit Váš balík na Vámi určenou adresu, i když nikdo nebude doma.
 • Odmítnutí převzetí. Balík se vrací odesílateli.
 • Vyzvednutí balíku v GLS depu. Balík zůstává v depu a Vy si ho můžete vyzvednout do pěti dnů. Nový pokus o doručení se neprovádí.

GLS jako poskytovatel doručovacích služeb dodává balíky v pracovních dnech od pondělí do pátku – v České Republice obvykle do 24 hodin. Tuto standardní doručovací dobu však nelze zaručit či garantovat. Balíky se přepravují po silnici a dopravní zácpy mohou vést ke zpožděním.

Popis Zásilkovny

Zásilkovna zajišťuje přepravu zboží pro e-shopy. Zákazník si při nákupu zboží zvolí jedno z výdejních míst v požadované lokalitě a přepravce ho tam během několika dnů doručí. Na pobočkách se provádí i reklamace zakoupeného zboží.Úhradu zboží je ve většině poboček možno provést dobírkou. Výhodou je poštovné, které je v tomto případě služby více než příznivé. V ČR je více než 1000 výdejních míst!

Zásilku můžete běžně sledovat a měnit dobu jejího uložení na vybraném místě výdeje. Informativně obdržíte sms i email. Průměrná cena za doručení je kolem 60kč! Podmínkou je objednat zboží do 5kg hmotnosti! V jiném případě bude balíček zaslán přepravcem GLS a bude Vám naúčtována standartní částka za jejich službu uvedenou v ceníku.

Po registraci sleva až 20%!!!! (nakupujte levněji)