Abychom vám zajistili lepší uživatelské prostředí, používá tento web soubory cookie. Další informace naleznete v našich zásadách používání souborů cookie a zásady ochrany osobních dat
Doprava

Doprava zdarma

od 1999,- Kč

Doprava

Dárek k objednávce

Doprava

Osobní odběr

Kamenná pobočka Dubňany

Doprava

Doprava od 65 Kč

Doprava

Po registraci sleva


O nás
O nás

Eshop.fit-gold.cz byl založen v roce 2013 a od té doby prodělal mnoho změn. Nabídka produktů byla rozšířena z 5 na 68 značek, eshop byl předělán a nabízí tak větší komfort i přehlednost při nakupování. Nechceme jen nabízet zboží, filozofií obchodu je zákazníkům pomáhat. Z tohoto důvodu byla na Facebooku založena skupina Fitness progress Motivation. V této skupině se bezplatně snažíme pomáhat zájemcům dosáhnout vytoužené postavy a to pomocí devadesátidenní soutěže, kde vítěz získá balíček doplňků, jako poděkování za jeho odhodlání se změnit. Nyní už běží třetí ročník a proměna postavy se úspěšně ujmula.

Internetový obchod fit-gold.cz se specializuje především prodejem sportovní výživy a potravinových doplňků.Nabízený sortiment obsahuje produkty nejznámějších tuzemských, ale i zahraničních výrobců. Jedná se o prvotřídní značky Nutrend, Extrifit, Good Hemp, PhD nutrition, Myotec, Viridian, Reflex nutrition, UFO nutrition, Grenade, Cannabissimo coffee, Fitness coffee, Prom-in, Energybody, Czech Virus, Muscle sport, Zdravý den, Z konzept, Olimp sport nutrition, My Protein, Weider, TPW, Trec nutrition, Myotec, Viridian, VemoHerb, SizeAndsymmetry, Mornflake, Bodylab, a další. Do budoucna pro Vás budeme sortiment značek neustále rozšiřovat.

Filozofie FIT-GOLD řadí na první místo spokojeného zákazníka, ochotu a seriozní jednání. Nepatříme ke kolosům na trhu, a proto se můžeme věnovat každému zákazníkovi zvlášť s maximální péčí. Snažíme se držet nízké ceny a pro stálé zákazníky nabízíme slevové kódy pro celkový nákup. Nově také sestavujeme jídelníčky na míru a to jak na redukci hmotnosti, tak na přibírání svalové hmoty.

Pro vrcholové i rekreační sportovce znamená sportovní výživa nedílnou součást jejich kvalitního života. Dnes se již nejedná pouze o fitness a kulturistiku, ale využití nalezneme i u bojových sportů, kondičního běhu, cyklistiky a mnoho dalších. Proteiny, aminokyseliny, kreatin a vitamíny patří jistě k nejdůležitějším doplňkům sportovní výživy. Mezi hlavní významy můžeme zařadit zvýšení tělesného výkonu, podporu růstu svalové hmoty, oddálení únavy, zpracování tuku a jeho přeměnu na energii. Zjednodušeně můžeme říci, že tyto složky, o které při sportovní námaze přicházíme, dodávají tělu potřebné látky pro zajištění maximálního fyzického výkonu. Je-li naším cílem udržet si štíhlou linii, využíváme v tomto případě spalovače tuků. Základními doplňky stravy jsou také energy tyčinky a energy nápoje. Věříme, že náš různorodý sortiment Vás dostatečně uspokojí a pomůže Vám ke kvalitnímu sportovnímu a zdravému životu.

Momentálně sponzorujeme několik úspěšných sportovců, kterým již brzy vyhradíme místo na Fitgoldu. Budete mít tak první informace o jejich úspěších a postupu ve sportovních výsledcích.

V polovině roku 2017 byla uvedena do provozu kamenná prodejna v Dubňanech, ulice Hodonínská 487.

Zde najdete i značky a zboží, které na eshopu neprodáváme + příznivější ceny.

Otevírací doba Po-Pá, 9-12 a 13-17 hodin.

Přejeme příjemný nákup, pěkné a úspěšné chvíle strávené u sportu.

Vytvořeno systémem www.webareal.cz

MTgxNmU0M